1_ آیا همزمان با عمل بینی امکان ساب سیژن کردن پوست گونه وجود دارد؟ بله امکانش هست

2_ تاثیر پلاسما جت برای بینی هم مثل جراحی هست یا بعد از مدتی بازگشت دارد؟  تاثیر پلاسما جت به اندازه جراحی نیست ولی در بینی های گوشتی که نمی خواهند عمل کنند تا حد زیادی موثر است.

3_ آیا عادت ماهیانه منعی برای عمل بینی دارد؟ خیر منعی وجود ندارد و در عمل بینی خونریزی خیلی کم است

4_ آیا عمل زیبایی گوش همراه با بی هوشی است؟ خیر این عمل با بی حسی موضعی انجام می شود.

5_ معاینات بعد از عمل به چه صورت انجام می شود؟ معاینات بعد عمل به صورت ادواری در ماه های اول ,سوم ,ششم,نهم و دوازدهم بعد عمل انجام میشود تا در این معاینات مشکلات احتمالی بعد عمل بررسی و رفع شود.

6_ چند وقت بعد عمل بینی میتوان باردار شد؟ محدودیتی بین زمان بارداری و عمل بینی وجود ندارد ولی چون بینی بعد عمل ورم دارد و خود بارداری هم باعث ورم صورت و بخصوص بینی می شود یک فاصله چند ماهه بین عمل بینی و بارداری بهتر است.

7_ چند وقت بعد عمل پلک میتوان عمل بینی انجام داد؟ حدود چند هفته در حدی که تورم پلک از بین برود.

8_ بعد از چه مدت عمل بینی , بینی فرم واقعی خود را میگیرد؟ کلا بعد از عمل حداقل یکسال طول میکشدتا بینی شکل واقعی خود را بگیرد اما این مساله بین افرادمختلف طیفی از زمان را دارد. در افراد با بینی های گوشتی بیشتر در افراد که روی بینیشان بیشتر کار شده و دستکاری شده یا کسانی که انحراف داشتند و کسانی که بد زخم هستند هم مدت بیشتری طول می کشد.

9_ چند ماه بعد عمل بینی میتوان از کامپیوتر ئر ساعات طولانی استفاده کرد؟ پایین بودن سر در مدت زیاد در هفته های اول فقط تورم بینی را زیادتر می کند ولی برای خود بینی مشکلی ندارد.

10_ تاثیر لیفت نخ به چه صورت است؟ تاثیر لیفت نخ مثل بوتاکس و زل موقتی است و در حد شش ماه تا یکسال است.

11_ آیا شما در عملاتون از غضروف مصنوعی استفاده میکنید؟  خیر . در صورت نیاز به غضروف در درجه اول از غضروف خود بینی و اگر بیمار کمبود غضروف بینی داشت یا در عمل های قبلی برداشته شده باشد از غضروف گوش یا دنده خود فرد استفاده می شود . غضروف دنده به اندازه کافی غضروف دارد و نیازی به غضروف مصنوعی یا غضروف از فرد دیگری که خطر عفونت و جذب نشدن را دارد نیست.

12_ چه مدت بعد ورزش لوزه می توان ورزش سنگین انجام داد؟ حدود یکماه میتوان ورزش انجام داد ولی بهتر است ورزشهایی مثل وزنه برداری تا 6 هفته انجام نشود.

13_ آیا همزمان می توان هم عمل بینی انجام داد هم ژل تزریق کرد؟ خیر حداقل یک هفته قبل یا بعد از عمل می توان تزریق ژل لب انجام داد البته باید به تورم های عمل هم دقت شود چون ممکن است بعضی وقت ها تورم زیاد باشد.

14_ پسران از چه سنی میتوانند عمل کنند؟ پسران با ورود به 18 سالگی و دختران با ورود به 17 سالگی . چون رشد صورت در این سن ها تمام می شود.

15_آیا میتوان همزمان با عمل بینی عمل بلفارو پلاستی هم انجام داد؟ عمل بلفاروپلاستی یا همان عمل چشم است و نتایج خوبی در افرادی دارد که نمای خسته و افتاده در چشم دارند . سبب جوانسازی خوبی در اطراف چشم می شود . با وجود اینکه می شود هر دو عمل چشم و بینی را با هم انجام داد ولی بهتر است که دو عمل با فاصله یک ماهه از هم انجام شود . عمل پلک براحتی , سراپایی و با بی حسی موضعی در مطب انجام می شود.

16_ تا چه مدت بعد از عما نمیتوان از عینک استفاده کرد؟ حدودا تا یک ماه بعد عمل از عینک های طبی و آفتابی استفاده نشود که بر پل بینی فشار وارد نشود میشود عینک را طوری بر  پیشانی ببندید که بر بینی فشار وارد نکند یا میتوان دو تا سه روز بعد از عمل از لنز استفاده کرد

نقشه ما

ارتباط با ما

شماره تماس : 09304531306 -09907151649

آدرس :خیابان آمادگاه، مجتمع آژند، طبقه چهارم اداری

اینستاگرام ما :

تلگرام ما: